Wysokiej jakości profile na zewnątrz

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór profili obiciowych na zewnątrz (elewacje, podbitki, deski strugane),  wyprodukowanych głównie ze świerku skandynawskiego oraz modrzewia syberyjskiego. 

Strugane i profilowane produkty z drewna iglastego o wysokiej dokładności wymiarowej

Zalety

  • Wysoka jakość wykonania
  • Wysoka jakość tolerancji wymiarowej
  • Drewno suszone, które nie odkształca się
  • Szeroki zakres wymiarów standardowych
  • Standardowe przekroje dostępne „od ręki”
  • Krótkie terminy dostaw

Do Pobrania

Specyfikacja techniczna produktów

Szorstki nie znaczy zły…

W przypadku elewacji rekomendujemy profile z szorstkim wykończeniem powierzchni. Tego typu okładziny stosowane są głównie w krajach skandynawskich i charakteryzują się wyższą odpornością na warunki klimatyczne. Ponadto nadają elewacji skandynawski styl i świetnie kontrastują z pozostałymi elementami budynku.

Przykładowe realizacje

Zabezpieczanie, malowanie

Oferowane przez nas okładziny zewnętrzne są głównie niepowlekane i wymagają pomalowania oraz zabezpieczenia przeciw warunkom atmosferycznym. W tym celu oferujemy specjalne środki zabezpieczająco-barwiące na temat których znajdziesz więcej informacji tutaj.

A może nie malować?

W ostatanich latach modne stały się także elewacje naturalnie starzejące się, które nie są zabezpieczane  żadnymi powłokami. Drewno takie naturalnie szarzeje i nadaje niepowtarzalny wygląd nowoczesnej stodoły. Wbrew pozorom, elewacja taka poza naturalnym starzeniem się, przetrwa na ścianie dekady. Najlepszym tutaj rodzajem drewna będzie modrzew (najlepiej syberyjski) odpowiednio przygotowany produkcyjnie.

Kontakt z nami

Adres

ul. Wrocławska 2c

55-002 Dobrzykowice 

k. Wrocławia